Podzimky 2021

Kdy: 27.-30.10.2021
Kde: skautská klubovna Lanškroun
Cena: 800 Kč

Vzhledem k tomu, že se jedná o větší akci je bezpodmínečně nutné vyplnit závaznou přihlášku a uhradit účastnický poplatek předem!

Termín odevzdání závazné přihlášky je 17.10.2021. Odevzdávání závazné přihlášky bude probíhat pouze prostřednictvím Google formuláře: https://forms.gle/YpNqPVT8B4mExPq8A, není nutné odevzdávat přihlášku v tištěné podobě.
Vzhledem k tomu, že kapacita akce je omezena na 30 dětí, budeme se řídit termínem odevzdání závazné přihlášky a jakmile bude kapacita naplněna, budeme přihlašování stopovat.

Termín uhrazení účastnického poplatku je 22.10.2021. Účastnický poplatek 800 Kč prosím zasílejte na účet: 2801285551 / 2010. Do zpráv pro příjemce prosím uveďte: „Podzimky Šídel + jméno a příjmení dcery“. Zároveň prosím vyplňte VS „3333“.
V případě, že nebude splněna jedna z výše uvedených podmínek (zaplacení akce, odevzdání závazné přihlášky) nebude možné, aby Vaše dcera na akci jela.

Zároveň bychom chtěli upozornit, že lze očekávat, že akci budou provázet určitá hygienická opatření, nicméně vzhledem k frekvenci jejich změn je upřesníme cca týden před akcí. Lze předpokládat, že bude potřeba bezinfekčnost a nějaký test (PCR/antigen).